Відгуки
Все було чудово. Дякую лікарю Мудрик Тетяні Михайлівні за підхід до дитини, яка боїться всього. Ми дуже задоволені і маємо гарні білі зубки
Хочу висловити щиру подяку клініці та лікарям. Процедура пройшла абсолютно безболісно, у спокійній та комфортній атмосфері. Дуже сподобалося уважне ставлення, високий професіоналізм. Лікарі детально пояснюють план лікування. Результатом дуже задоволена, рекомендую!
Дуже гарна клініка, привітний та уважний персонал. Нещодавно проходила консультацію у лікаря Андрія Рустамовича Ватанова. Маючи значний досвід спілкування зі стоматологами, можу сказати, що це справді компетентний і кваліфікований фахівець. Лікар детально та зрозуміло відповів на всі мої запитання, запропонував продуманий план лікування та пояснив усі його етапи.
Особливо сподобався індивідуальний підхід і професійне бачення вирішення моєї проблеми. Такому лікарю можна довірити своє здоров’я. Єдине побажання — хотілося б бачити більше можливостей для отримання знижок або спеціальних пропозицій на комплексне лікування.
Сподобалося обслуговування. Лікар зі знанням своєї справи. Все чисто, стерильно, професійно. Продовжу лікування і надалі. Дякую.
Дуже задоволена і клінікою, і лікарями. Дівчата на ресепції привітні, лікарі уважні. Моє лікування проходило тривалий час, але я задоволена результатом. Цю клініку можу рекомендувати.