Відгуки

 

Робота адміністратора
Враження від лікаря
Загальна атмосфера, комфорт
Аліна Ставнійчук
22.06.2026

Все було чудово. Дякую лікарю Мудрик Тетяні Михайлівні за підхід до дитини, яка боїться всього. Ми дуже задоволені і маємо гарні білі зубки

Робота адміністратора
Враження від лікаря
Загальна атмосфера, комфорт
Оля
22.06.2026

Хочу висловити щиру подяку клініці та лікарям. Процедура пройшла абсолютно безболісно, у спокійній та комфортній атмосфері. Дуже сподобалося уважне ставлення, високий професіоналізм. Лікарі детально пояснюють план лікування. Результатом дуже задоволена, рекомендую!

Робота адміністратора
Враження від лікаря
Загальна атмосфера, комфорт
Рімма
11.06.2026

Дуже гарна клініка, привітний та уважний персонал. Нещодавно проходила консультацію у лікаря Андрія Рустамовича Ватанова. Маючи значний досвід спілкування зі стоматологами, можу сказати, що це справді компетентний і кваліфікований фахівець. Лікар детально та зрозуміло відповів на всі мої запитання, запропонував продуманий план лікування та пояснив усі його етапи.

Особливо сподобався індивідуальний підхід і професійне бачення вирішення моєї проблеми. Такому лікарю можна довірити своє здоров’я. Єдине побажання — хотілося б бачити більше можливостей для отримання знижок або спеціальних пропозицій на комплексне лікування.

Робота адміністратора
Враження від лікаря
Загальна атмосфера, комфорт
Олена
11.06.2026

Сподобалося обслуговування. Лікар зі знанням своєї справи. Все чисто, стерильно, професійно. Продовжу лікування і надалі. Дякую.

Робота адміністратора
Враження від лікаря
Загальна атмосфера, комфорт
Елена
11.06.2026

Дуже задоволена і клінікою, і лікарями. Дівчата на ресепції привітні, лікарі уважні. Моє лікування проходило тривалий час, але я задоволена результатом. Цю клініку можу рекомендувати.